Zajímám se o paranormální jevy a příběhy, které se dějí kolem nás.
Chtěla bych nasbírat i nějaké Vaše zajímavé příběhy, případně i fotky, či videa s paranormálními jevy.
face.jpg
Tyto stránky jsou tvořeny zásadně z faktů, skutečných příběhů a historek.
Mým úkolem není lidi strašit, ale pouze je informovat, jaké jevy jsou kolem nás.

 
..."Nikdo nevěří v něco, co nezažil,
do doby, než se mu zjeví"...
paranormalní

paranormalní

paranormalní jevy a příběhy
Napište mi prosím svůj zvláštní zážitek.
Váš příběh bude co nejdříve pod přezdívkou zveřejněn na těchto stránkách, kde si ho budou moci přečíst lidé, kteří se o tyto paranormální jevy zajímají.
Přihlaste se k odběru novinek na stránkách
Nebo použijte RSS kanál

Dokumenty a seriály

Mám pro vás zajímavé tipy na dokumenty a seriály.

Zvířata a paranormální jevy

Dokumentární / Seriál
Některá zvířata prý dokážou reagovat na paranormální jevy. A to různými způsobem. Poznejte několik příběhů, kdy se v novém domově děly těžko vysvětlitelné věci... Dokážou zvířata vycítit paranormální jevy? Co se stane, když kočka vidí duchy a psa posednou démonické síly? Mrazivý dokumentární seriál zkoumá spojení mezi zvířaty a nadpřirozenem v pravdivých příbězích, ve kterých domácí mazlíčci figurovali jako spojení se záhrobím. Obecně se věří, že zvířata jsou citlivější k vnímání paranormálních jevů než lidé, a proto se stávají obětí nejsilnějších nevysvětlitelných fenoménů. Byly zaznamenány případy, kdy se domácí mazlíčci chovali podivně nejen na určitých místech, ale dokonce i k určitým lidem. Tento dokumentární seriál dává dohromady osobní svědectví s dramatickými filmovými rekonstrukcemi událostí a předkládá skutečná paranormální dramata. (text TV Prima)

Svědci paranormálních jevů 

Dokumentární / Mysteriózní / Seriál 
Poznejte příběhy lidí, kteří se na vlastní kůži setkali s nějakým paranormálním jevem. Poslechněte si vyprávění malé dívky, která vídá neviditelnou kamarádku, bývalého vojáka, kterého vyděsil chlupatý tvor podobný člověku, rodiny, která se nastěhovala do strašidelného domu, a mnoha dalších... V této reality show uvidíte očitá svědectví i dramatické realistické rekonstrukce paranormálních jevů, které se příčí veškerému vysvětlení. Svědci paranormálních jevů vás vezmou za hranice hranic neznámého. Setkání s duchy a mimozemšťany jsou jenom zlomkem zvláštních a podivuhodných událostí obsažených v této fascinující kronice veškerého neznáma. V žádném případě se nedívejte sami! (text TV Prima)

Upoutávka:

Laboratoř duchů

Dokumentární / Mysteriózní / Reality-TV / Seriál
Vyšetřovatelé nadpřirozených jevů Brad a Barry Klingeovi navštíví místa, kde se údajně dějí nadpřirozené jevy. Jejich cílem je použít vědu pro objasnění tajemství zemřelých. (text Discovery Channel)

Ukázkový díl:

Po stopách duchů

Reality-TV / Sci-Fi / Thriller / Seriál
Speciální tým expertů na paranormální jevy vyšetřuje a dokumentuje nadpřirozená zjevení...
Jste připraveni na zákaz vycházení? Trojice nebojácných dobrodruhů Zak Bagans, Nick Groff a Aaron Goodwin ze zábavného dokumentárního seriálu o dobrodružstvích na místech, kde údajně straší, do toho jde po hlavě. V každém dílu se trio nejdříve seznámí s historií strašidelného místa. Vyzpovídá historiky i očité svědky a vyzbrojí se příběhy o duších těch, kteří tam zemřeli. Nakonec se tam Zak, Nick a Aaron nechají zamknout od soumraku do úsvitu a stráví noc vyvoláváním duchů. (text TV Prima)

Ukázkový díl:

Nejděsivější kletby světa 

Dokument o deseti nejznámějších kletbách světa. Najdete zde například kletbu o diamantu naděje, o Shakespearově prokleté hře a kletbu Tutanchamona. Děsivá fakta minulosti a hrozící budoucnost těm, kteří nebudou dbát pověr.

Život po životě

Dokument je o třech lidech, kteří si pamatují na své zážitky blízké smrti, když byli v kómatu.
Vypráví a pokouší se popsat své zážitky i zkušenosti s druhou stranou. Po návratu do života se z nich stali jiní lidé. Nemají už ze smrti strach. Protože vědí, že se dostanou na krásné a mnohem lepší místo.

Tento dokument je ke zhlédnutí zde:
Byl jsem mrtvý

Dokument o klinické smrti (2009)
Čtyři příběhy lidí, kteří prošli klinickou smrtí a prožili tzv. zážitek blízké smrti (near-death experience), či stav opuštění těla. Přestože se lékaři snaží najít přirozené fyziologické vysvětlení, na některé otázky věda odpovědět nedokáže. (oficiální text distributora)

Tento dokument je ke zhlédnutí zde:
Planeta záhad

Dokumentární / Seriál / Osm dílů
Unikátní filmové české dokumenty o největších záhadách světa. Výběr toho nejlepšího z 52 dílného televizního seriálu Arnošta Vašíčka
Známý autor a badatel tentokrát zavádí diváky do mnohdy velmi odlehlých koutů pěti světadílů a řady ostrovů v Tichomoří a v Indickém oceánu, včetně ostrova Velikonočního. Ze svých výprav přináší množství překvapivých důkazů o tajemné minulosti lidstva, o starověkých i současných kontaktech s mimozemskými civilizacemi a také o doposud neobjasněných nadpřirozených jevech a úkazech. Mimo jiné představuje mumie a kosterní ostatky neznámých humanoidních tvorů z Peru, Mexika a Indie, snímky tajemné kovové bytosti z Čech, záhadné artefakty ztracených civilizací, utajované rituály primitivních kmenů a ojedinělé záběry zjevení, duchů a přízraků. Díly:
1. POD MASKOU BOHŮ (Strážci nebes - Potomci vesmířanů - Příchozí z hvězd)
2. NEVYSVÉTLITELNÉ OBJEVY (Ztracené civilizace . Podivné vzpoury - Stopy odnikud - Fantastické kuriozity - Zapomenuté vynálezy - Obrazce v obilí)
3. SVĚTCI TANČÍ SE SMRTI (Neviditelní vrazi - Návraty z říše mrtvých - Magické lebky - Pod knutou extáze)
4. BYTOSTI ODJINUD (Trůny obrů - Podezřelí cizinci - Příliš malí pro život - V zajetí mutantů - Žízeň po krvi)
5. NEZNÁMÉ SÍLY (Tajemná zmizení - Svědectví ze záhrobí - Strašidelné domy - Čarovná moc many)
6. SVATYNĚ DÉMONŮ (Tajemný pravěk - Podivné hroby - Nerozluštěná písma - Kamenné hádanky - Nedobytné poklady)
7. ZKÁZY A ZÁZRAKY (S puncem prokletí - Neuvěřitelní jasnovidci - Tajuplné obrazy - Mariánská zjevení - Nezničitelné svátosti)
8. DOBŘE UTAJENÉ PŘÍŠERY (Monstra z hlubin - Nestvůry z temnot dávnověku - Zvířata v rolích jasnovidců)
Součástí osmého DVD jsou i dva díly nikdy nevysílaného cyklu Neuvěřitelné skutečnosti (Zlatý přízrak, Drak z jezera Chini). (oficiální text distributora)

Všechny díly najdete na stránkách youtube.com

Ukázkový díl:

Dobyvatelé ztracené pravdy

Dokumentární / Seriál / Pět sérií
Josh Gates a tým odborníků prozkoumává výskyt paranormálních jevů a výskyt neznámých tvorů. Společně se vydávají do těchto míst vyslechnout očité svědky a rozmístit fotopasti. Na závěr důkazní materiál analyzují experti v Los Angeles. Podaří se jim odhalit pravdu? (zdroj chaometic csfd.cz)

Většina dílů je zdarma ke stažení na stránkách ulozto.cz

Ukázkový díl:

Nadpřirozené jevy ve světle vědy

Dokumentární / Seriál / Sedmnáct dílů
Ve světě existuje mnoho úkazů, které si mnohokrát neumíme vysvětlit. Tento seriál z produkce britské BBC se pomocí vědeckých metod některé ze záhad snaží objasnit. Představuje se nám tak úžasný svět vědy a možností, které dnes skýtá. Jak je možné, že lidé dokáží chodit po žhavém uhlí a nespálí se? Je legenda o králi Artušovi založena na pravdě? Na tyto a mnoho dalších otázek se autoři tohoto díla snaží nalézt odpověď. (zdroj serialzone.cz)

Ukázkové díly v jednom videu:

Za hranicemi skutečnosti

Trojdílný dokument
1. Paranormální jevy a schopnosti
2. Posvátná místa a duchové
3. Zvláštní bytosti a ufo

Všechny tři díly dokumentu jsou k vidění na youtube.com

 
Nevysvětlitelné záhady

Dokumentární / Krimi / Mysteriózní
Příběhy o paranormálních jevech jsou velice zajímavé. Většinou se vše odehrává ve starém domě, kam se rodina přistěhuje. V tu chvíli je terorizována a napadána duchy. Vyšetřovatelé se snaží získat důkazy těchto činností duchů a podivných sil. Zároveň chtějí najít řešení, aby se členové rodiny nemuseli stěhovat z vlastního domu.
Další témata v seriálu nevysvětlitelné záhady jsou léčitelé, setkání s anděly, ufo, nejděsivější místa světa, domy kde straší a další.


Ukázkový díl:

Fakta nebo fikce (Fakta X)

Dokumentární / Sci-Fi / Seriál 
V tomto fascinujícím dokumentárním seriálu z produkce SyFy, se bývalý agent FBI Ben Hansen a jeho tým tajemných detektivů pokoušejí vysvětlit nevysvětlitelné. Poté, co hodnotí online evidenci údajných paranormálních aktivit, vyberou si vyšetřovatelé ta nejnevysvětlitelnější hlášení o pozorování a vydají se je ověřit s cílem rozlišit fakta od podvodu.
V prvních dílech seriálu pátrá Ben po údajné jezerní příšeře v Pennsylvanii. Poté se vydává do Anglie na lov Bestie z Dartmooru. Jinde se zase tým pokusí ověřit video zachycující nevysvětlitelná světla ve Phoenixu v Arizoně. (oficiální text distributora)

Některé díly jsou ke stažení na ulozto.cz Velmi doporučuji

Ukázkový díl:

Strašení 1. - 12. dílů

Dokumentární / Horor / Triler / Seriál / Dvacetosm dílů
Příbehy, které se odehrály na různých místech Ameriky. Na začátku každého dílu rodiny vypráví svoje příběhy, které jsou zfilmovány. Jsou to velmi strašidelné a napínavé příběhy, které nenechají klidným žádnho člověka. V rekonstrukcích zobrazují paranormální události od jejich nástupu k původ v minulosti, až po řešení. Komunikují se záhrobím a dělají různých rituálů. Závěr je vždy různý... Né vždy k němu vedla bezpečná cesta.

Seriál si můžete zdarma stáhnout na ulozto.cz, kde najdete všechny díly.

okno.jpg

5 Dimenze 3 Duchové

Vědci se snaží objevit pravdu o záhadných úkazech všude kolem nás.
Dokument o tom, jak se věda staví k paranormálním jevům, prezentuje neobvyklé reportáže z celého světa a nabízí vysvětlení předních vědců, skeptiků a stoupenců.
Dokument 5. dimenze má tyto epizody:
1 - Vymítání ďábla
2 - Mysl ovládající hmotu
3 - Duchové
4 - Telepatie
5 - Blízkost smrti (oficiální text distributora) 

Stalo se Vám někdy něco podivného, co jste si nedokázali vysvětlit?

Ano, jednou. (38 | 10%)
Tyto stránky jsou tvořeny zásadně z faktů, skutečných příběhů a historek.

Mým úkolem není lidi strašit, ale pouze je informovat, jaké jevy jsou kolem nás.

Najdete tady zajímavé informace o všech možných paranormálních jevech.

 

výkup počítačů, pc bazar, eshop, výkup pc Brno


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one